Барановська Олена Михайлівна

0

БАРАНОВСЬКА Олена Михайлівна
Член Ради Аудиторської палати України
аудитор, директор ТОВ АФ ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ, Голова правління Дніпропетровського територіального відділення ВПГО Спілка аудиторів України, член Ради ВПГО Спілка аудиторів України, Голова Комісії з контролю якості ВПГО Спілка аудиторів України, Методологічний центр ІСФМ Великобританії в Україні, Dip TUT UK, Dip CFD ICFM, САР, DipIFR АССА, член Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області
(0562) 36-21-09
olenabaranovskaya@gmail.com

БАРАНОВСЬКА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА – сертифікований аудитор,
директор ТОВ АФ «ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ», DipIFR (ACCA)

Барановська Олена Михайлівна є сертифікованим аудитором та директором ТОВ АФ «ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ» з 27 січня 1996 року.

Освіта – вища. Закінчила у 1986 році Дніпропетровський металургійний інститут, економічний факультет, спеціальність «Організація механізованої економічної інформації».

Народилась у 1964 році в м. Дніпропетровськ, Україна.

Свою трудову та професійну діяльність почала у 1986 році у Конструкторському бюро ДМЗ (Конструкторське бюро «Дніпровське» виробничого об’єднання Дніпровського машинобудівного заводу) на посаді інженера.
Працювала на посаді заступника головного бухгалтера МП «НЕОСИМВОЛ» (1992), головним бухгалтером – головним економістом Траст-інвестиційної компанії «КВІЗАН» (1993-1995).
З 1996 року по теперішній час – займаюсь аудиторською діяльністю.
За період зайняття аудиторською та громадською діяльністю присвячую велику увагу розвитку та зміцненню професії аудитора, створенню інфраструктури якісного обслуговування малого та середнього бізнесу, підтримці становлення професійного самоврядування та регулювання аудиторської діяльності. Багато років беру активну участь у побудові міцної професійної спільноти на регіональному та загальному рівнях, безпосередньо сприяю розвитку системи контролю якості аудиту, методичному забезпеченню аудиту, впровадженню передових технологій аудиту, обміну досвідом та вихованню молодих кадрів.

Аудиторська фірма «ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ» двічі успішно пройшла планову зовнішню перевірку системи контролю якості (у 2011 та 2016 роках). Аудиторська фірма «ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ» надає аудиторські послуги багатьом крупним та середнім підприємствам України.

Приймала активну участь у методологічному забезпеченні переходу бухгалтерів України на Національні стандарти бухгалтерського обліку та Міжнародні стандарти фінансової звітності. У 1999 році успішно здала екзамени за проектом Світового банку «Розробка та впровадження освітньої програми по впровадженню Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (свідоцтво №0184 від 20.05.99 р., та свідоцтво викладача №0026 від 01.11.99 р.).
Лектор-консультант клубів бухгалтерів України з питань бухгалтерського та податкового обліку, управлінського обліку, фінансового менеджменту та т.ін.
З 2007 року по 2011 рік працювала старшим викладачем кафедри фінансів, обліку та аудиту Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за сумісництвом.
З 2015 року директор ТОВ «Дніпро-Статус» (за сумісництвом). ТОВ «Дніпро-Статус» – один із Центрів з організації удосконалення професійних знань аудиторів з метою підготовки до контрольного тестування, а також проведення такого тестування.
У 2007 році склала іспити та отримала Диплом DipIFR (ACCA), у 2008 році склала іспити за програмою Інституту сертифікованих фінансових менеджерів (Великобританія), та отримала Диплом «Сертифікований фінансовий директор».
З 2002 року по теперішній час займаюсь громадською діяльністю.
З 2002 року член правління Дніпропетровського територіального відділення Спілки аудиторів України.
З 2014 року Голова правління Дніпропетровського територіального відділення Спілки аудиторів України.
З 2016 року член Ради ВПГО САУ, Голова комісії з контролю якості.

За сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток аудиту в Україні нагороджувалася Подяками та Почесними грамотами Спілки аудиторів України; відзнакою «Спілка аудиторів України» нагрудним знаком «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ»; Почесною грамотою та Подяками Аудиторської палати України.

Особисті якості: активна громадська позиція, чесність, об’єктивність, професійність, енергійність.

Share.

About Author

Comments are closed.