• uk
  • en
Архів старого сайту

Про розміщення на сайті Міністерства фінансів України “Повідомлення про делегування представників до номінаційного комітету та комісії з атестації”

0

Верховною Радою України прийнято Закон України від 21.12.2017 № 2258-VІІІ «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (далі – Закон), який набрав чинності 07.02.2018 та вводиться в дію з 01.10.2018.

Згідно зі статтею 16 Закону Рада нагляду за аудиторською діяльністю складається із семи осіб по одному представнику від Мінфіну, Національного банку, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг і трьох осіб з числа непрактикуючих осіб, які обираються номінаційним комітетом, що формується шляхом делегування по одному представнику від Мінфіну, Національного банку, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг, Аудиторської палати та трьох представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів.

Відповідно до статті 19 Закону комісія з атестації складається з дев’яти осіб – однієї особи від вищих навчальних закладів за поданням МОН, двох осіб – представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, однієї особи від Аудиторської палати, по одній особі від Національного банку, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг, Мінфіну, Мінекономрозвитку.

Згідно з положеннями частини першої статті 16 та частини восьмої статті 19 Закону та з метою формування номінаційного комітету та комісії з атестації прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 590 «Про затвердження порядків проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів до номінаційного комітету та до комісії з атестації» та наказ Міністерства фінансів України від 26.06.2018 № 587 «Про затвердження порядків проведення рейтингового голосування під час обрання представників професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, до номінаційного комітету та до комісії з атестації».

На виконання норм Закону Міністерство фінансів України повідомляє про формування номінаційного комітету та комісії з атестації.

У зв’язку з цим органи державної влади, які ще не делегували своїх представників, професійні організації аудиторів та бухгалтерів, які є членами Міжнародної федерації бухгалтерів, а також професійні організації аудиторів та бухгалтерів (ураховуючи положення абзацу п’ятого частини першої статті 16 та абзацу восьмого частини восьмої статті 19 Закону) мають делегувати своїх представників до номінаційного комітету та комісії з атестації.

Пропозиції щодо кандидатур приймаються до 10.10.2018 у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11; e-mail: rudakov@minfin.gov.ua.

Share.

Comments are closed.