• uk
  • en
Архів старого сайту

11 жовтня 2018 р. відбулося позачергове засідання Ради Аудиторської палати України

0

11 жовтня 2018 року відбулося позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, на якому, відповідно до затвердженого порядку денного засідання Ради АПУ, були розглянуті такі питання:

1. Інформація про виконання доручень попереднього засідання Ради АПУ.
2. Про звернення Органу суспільного нагляду за аудиторської діяльністю щодо розробки нормативно-правових актів для їх розгляду та погодження Радою нагляду за аудиторською діяльністю.
3. Про делегування представників Аудиторської палати України до Ради нагляду за аудиторською діяльністю та комісії з атестації згідно з вимогами Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності».
4. Про скликання позачергового або чергового з’їзду аудиторів України.
5. Про Проект Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020».
6. Про створення науково-методичної Ради Аудиторської палати України.
7. Про тимчасову структуру Секретаріату Аудиторської палати України та функції працівників Комітету з контролю якості аудиторських послуг.
8. Про Кошторис Аудиторської палати України на 2018 р.
9. Різне.

За результатами розгляду зазначених вище питань членами Ради Аудиторської палати України було прийнято ряд доручень та рішень.
За рішенням членів Ради Аудиторської палати України на офіційному веб-сайті АПУ в найближчий час буде оприлюднено витяг з резолютивної частини протоколу засідання Ради АПУ та прийняті матеріали.
Відповідно до вимог Положення про Раду АПУ, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14.07.2018 р., протокол засідання Ради АПУ має бути повністю оформлений уповноваженим представником Секретаріату АПУ та підписаний Головою АПУ, не пізніше семи календарних днів з дати відповідного засідання Ради АПУ.

Секретаріат АПУ

Share.

About Author

Comments are closed.