• uk
  • en
Архів старого сайту

Зустріч-дискусія на тему: «Нові правила призначення аудиторів у відповідності до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»

0

До відома членів Аудиторської палати України.

15 листопада 2018 р., у приміщенні Аудиторської палати України відбулась зустріч-дискусія на тему: «Нові правила призначення аудиторів у відповідності до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», модератором  якої був член  Ради АПУ Романюк Микола Васильович.

Учасниками зустрічі-дискусії стали біля 60 аудиторів –  представники аудиторських компаній, вищих навчальних заходів та регуляторних органів.

Микола Васильович запропонував для обговорення учасникам дискусії алгоритми, за допомогою якого суб’єкти аудиторської діяльності мають бути призначені для проведення обов’язкового аудиту  фінансової звітності та обов’язкового аудиту фінансової звітності суспільно значимих підприємств у відповідності до вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Окрім цього, на зустрічі учасниками піднімались численні  питання, пов’язані із застосуванням положень Закону  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», за роз’ясненням яких  Аудиторська палата України листом №01-01-21/53 від 05.11.2018р. звернулась до Органу суспільного нагляду за аудиторської діяльністю, відповідь на який очікується.

Інформація щодо майбутніх зустрічей-дискусій буде розміщено на сайті Аудиторської палати України  додатково.

Share.

About Author

Comments are closed.