• uk
  • en
Архів старого сайту

Конференція на тему: «Роль та відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит регуляторної МСФЗ звітності ССІ в Україні та стан реформи аудиторської діяльності в Україні»

0

Шановні члени АПУ! Запрошуємо Вас прийняти участь у Конференції, що організована проектом технічної допомоги, що фінансується ЄС, «Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору в Україні» (EU-FINSTAR) у співпраці з Аудиторською палатою України для поширення інформації про ключові майбутні ініціативи реформ.

Конференція, проведення якої координується з Аудиторською палатою України, спрямована на надання інформації про нові вимоги до регуляторної  звітності для підприємств, що становлять суспільний інтерес (ССІ) та інформації про майбутні плани нового Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю України щодо регулювання аудиторської професії в Україні.

Проведення конференції заплановане на 24 січня 2019 року (з 9:00 до 18:00) у Торгово-промисловій палаті України, зал Колізей, вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ.

Метою Конференції є розповсюдження інформації аудиторам ССІ про:
–  Регуляторну звітність ССІ – Регуляторна звітність ССІ на основі використання українського електронного XBRL формату та роль аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності ССІ.
–     Нові перевірки ОСНАД аудиторів ССІ.

Аудиторія    конференції   орієнтована   на   суб’єктів   аудиторської діяльності,  інформація про яких внесена у Розділ   “СУБ’ЄКТИ  АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС” Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

Серед  доповідачів  конференції  будуть  представники:  Верховної Ради України,  Представництва  ЄС в Україні, Міністерства фінансів України, Національного  банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю України та Аудиторської палати України.

Проект порядку денного Конференції.

Для участі у Конференції Ви можете зареєструватися за посиланням.

Термін реєстрації: до 14:00 год. 22 січня 2019 р. 

Сподіваємося на Вашу участь!

 

Share.

About Author

Comments are closed.