• uk
  • en
Архів старого сайту

До відома членів Аудиторської палати України

0

17 січня 2019 р. у приміщенні Аудиторської палати України  відбулась зустріч-дискусія на теми «Особливості формування думки та складання  звіту щодо фінансової звітності: вимоги до формату та структури звіту аудитора в умовах дії Закону  України  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та «Дії аудитора під час оцінки безперервності діяльності як основи бухгалтерського обліку», модераторами якої були головні фахівці з якості Комітету з контролю якості  Аудиторської палати України Згурська С.Й.  та Рубітель О.Ю.

 

У зустрічі – дискусії  взяли участь більш ніж 50 аудиторів, представників аудиторських компаній.

 

Рубітель Ольга Юріївна  запропонувала до обговорення алгоритм послідовного виконання вимог МСА 570 «Безперервність діяльності» під час проведення аудиту та акцентувала увагу аудиторів  щодо обставин  розкриття суттєвої невизначеності, яка може ставити під сумнів здатність продовження діяльності  юридичної особи, фінансова звітність якої перевіряється, на безперервній основі, у разі такої невизначеності, як того вимагає ст.14 Закону.

 

Згурська Світлана Йосипівна запропонувала для обговорення  алгоритм одночасного виконання вимог діючої редакції Міжнародних стандартів  контролю якості, аудиту, огляду іншого надання впевненості та супутніх послуг щодо формату та структури подання звіту незалежного аудитора та вимог Закону щодо аудиторського звіту, зокрема ст. 14.  Окрім цього, були розглянуті та обговорені вимоги Закону щодо інших звітів аудитора, а саме: статтей 35, 36, 37 Закону  (звіту до аудиторського комітету, звіту для органів нагляду, звіту про прозорість) та інформації яка має бути повідомлена Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ст. 38 Закону).

 

Учасники дискусії  обговорили ряд проблемних питань застосування норм Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та їх співвідношення з вимогами Міжнародних стандартів  контролю якості, аудиту, огляду іншого надання впевненості та супутніх послуг.

 

Інформуємо, що у зв’язку із великою кількістю бажаючих прийняти участь у зустрічі-дискусії,  наступна зустріч із зазначених вище тем запланована на 29 січня 2019 р. у приміщенні АПУ (кімната 444) на 10 годину. 

 

Модератори  –  головні фахівці з якості Комітету з контролю якості аудиторських послуг Аудиторської палати України Згурська С.Й. та  Рубітель О.Ю. 
Кількість місць обмежена. 
Для участі обов’язкова попередня реєстрація за тел.: (044) 279-59-80, 279-59-82.

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.