• uk
  • en
Архів старого сайту

Щодо Конференції «Роль та відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу, та стан реформи аудиторської діяльності»

0

24 січня 2019 р. відбулась Конференція на тему «Роль та відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу, та стан реформи аудиторської діяльності», організована проектом технічної допомоги, що фінансується ЄС, «Технічна допомога за пріоритетними напрямками фінансового сектору в Україні» (EU-FINSTAR) у співпраці з Аудиторською палатою України.

У Конференції взяло участь понад 170 учасників – представників аудиторських фірм.

 

З вітальним словом до учасників Конференції звернулись, зокрема, Ніна Петрівна Южаніна, Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та Йоганнес Баур, Керівник відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище», представництво ЄС в України.

 

Доповідачами Конференції були експерти проекту EU-FINSTAR та представники Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Аудиторської палати України та інші.

 

У першій частині Конференції обговорювали питання про фінансову звітність суб’єктів суспільного інтересу – МСФЗ фінансова звітність суб’єктів суспільного інтересу на основі використання українського електронного XBRL формату та роль аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу.

 

У другій частині Конференції обговорювали питання про стан реформи аудиторської діяльності в Україні.

До відома членів Аудиторської палати України презентації Конференції:

New Financial Reporting System for Public Interest Entities based on IFRS XBRL standards

Практика впровадження законодавства ЄС у країнах ЄС

Пріоритети ОСНАД на 2019 рік на основі досвіду інших країн

Роль та відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності ССІ

Demonstration of PIE XBRL Electronic Reporting Formats and Production of Instance Documents

XBRL звітність в Україні – чому ? та хто?

Структура Загальної Української Таксономії МСФЗ

Створення єдиної Системи Фінансової Звітності (СФЗ)

Таксономія: міфи та реальність. Що очікує банки у 2019 році. Формат XBRL: перехід банків України на подання звітності за МСФЗ таксономією

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

 

Share.

About Author

Comments are closed.