• uk
  • en
Архів старого сайту

ПРЕС-ОГЛЯД ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулося 13 березня 2019 року

0

Шановні члени Аудиторської палати України!

Повідомляємо, що 13 березня 2019 року відбулося позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, ініційоване членами Ради  Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України у зв’язку із проведенням 13 березня 2019 року  круглого столу на тему «Нові вимоги до аудиторського звіту».

 

У засіданні Ради Аудиторської палати України взяли участь члени Ради Аудиторської палати України Барановська О.М., Бондар  В.П., Іщенко Н.І., Каменська Т.О., Редько К.О., Романюк  М.В. та  Шульман М.К.

 

На засіданні Ради Аудиторської палати України були затверджені Рекомендації з аудиторської практики за результатами проведення круглого столу на тему «Нові вимоги до аудиторського звіту». Із зазначеним рішенням  Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради Аудиторської палати України» за посиланням.

 

Крім того, на позачерговому засіданні Ради  Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Секретаріату Аудиторської палати України, та  погоджені відповіді на них.

 

Також, у зв’язку із надходженням до Аудиторської палати України звернення від суб’єкта аудиторської діяльності щодо порядку проведення аудиту емітентів цінних паперів, на засіданні Ради Аудиторської палати України було вирішено звернутися до Національної комісії цінних паперів та фондового ринку з проханням надати роз’яснення щодо деяких проблемних питань.

 

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року.

Секретаріат Аудиторської палати України

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.