• uk
  • en
Архів старого сайту

Щодо обговорення проектів документів, які виносяться на черговий з’їзд аудиторів України 18.05.2019 р.

0

10 квітня 2019 року в Аудиторській палаті України відбулося обговорення програмного документу – проекту Стратегії  розвитку Аудиторської палати України, що визначить майбутній вектор розвитку Аудиторської палати України, органу професійного самоврядування аудиторів.

 

В обговоренні  взяли участь Голова  АПУ Каменська Тетяна Олександрівна, виконавчий директор Куреза Тетяна Василівна, головні фахівці із  якості Згурська С.Й., Царенко О.В., Рубітель О.Ю. представники професійних громадських організацій Спілки аудиторів України та Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів та члени Аудиторської палати України.  

 

Захід відбувався в рамках плану заходів щодо обговорення проектів документів, які виносяться на черговий з’їзд аудиторів України 18.05.2019 р., схваленого рішенням Ради АПУ 21.02.2019 р. (протокол № 8).

 

Під час засідання було висунуто та обговорено  ряд  пропозицій  та зауважень, що будуть внесені в фінальний проект документу. 

 

Розгляд і затвердження Стратегії розвитку  АПУ відбудеться на черговому з’їзді аудиторів України  18 травня 2019 року, у м. Києві. 

 

Секретаріат АПУ 

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.