• uk
  • en
Архів старого сайту

До відома членів Аудиторської палати України! 12 квітня 2019 року в м. Запоріжжя відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового всеукраїнського з’їзду аудиторів України

0

До відома членів Аудиторської палати України!

 12 квітня 2019 року в м. Запоріжжя відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового всеукраїнського з’їзду аудиторів України. Дата проведення з’їзду –  18 травня 2019 року.

На заході були присутні члени АПУ та аудитори Запорізької області. Зустріч модерували члени Ради АПУ Шульман М.К., Барановська О.М. та Церетелі Л.Г.  Під час події були розглянуті та обговорені  наступні документи – Стратегія розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, Положення про регіональні відділення АПУ, Положення про Науково-методичну раду АПУ.  Було висловлено ряд пропозицій та зауважень, що будуть розглянуті на черговому засіданні Ради АПУ 25 квітня 2019 року. Особливий інтерес під час обговорення викликало питання про членські внески до Аудиторської палати України.

Учасники зустрічі висловили одностайну позицію: всеукраїнський з’їзд аудиторів є надзвичайно важливою подією  для інтересів всієї професійної спільноти. Саме тому, участь у ньому є питанням відповідальності за роль та вагу професії аудитора в українському суспільстві, наголосили члени АПУ. 

Аудитори Запорізької області висловили щиру подяку членам Ради АПУ Барановській Олені Михайлівні, Шульман Маргариті Кімівні та Церетелі Ларисі Григорівні за ініціювання, організацію та проведення змістовного заходу.

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.