• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного обговорення проектів документів у м. Львові, що будуть винесені на розгляд з’їзду аудиторів України

0

16 квітня 2019 року у місті Львові відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового  з’їзду аудиторів України. Проведення з’їзду заплановано на 18 травня 2019 року.

Обговорення модерував член Ради Аудиторської палати України Романюк Микола Васильович. На заході були присутні члени Аудиторської палати України – аудитори Львівщини.

Під час події були розглянуті та обговорені  наступні документи – Стратегія розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, Положення про регіональні відділення АПУ, Положення про Науково-методичну раду АПУ, Положення про членські внески та інші документи. Учасниками заходу було висловлено ряд пропозицій та зауважень, що будуть розглянуті на черговому засіданні Ради АПУ 25 квітня 2019 р.

Рада Аудиторської палати України висловлює глибоку вдячність членам Аудиторської палати України Павленку Володимиру Вікторовичу та Куцику Петру Олексійовичу за підготовку та організацію заходу.

 

Share.

About Author

Comments are closed.