• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного обговорення проектів документів у м. Одесі, що будуть винесені на розгляд з’їзду аудиторів України

0

17 квітня 2019 року у місті Одеса відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового  з’їзду аудиторів України, запланованого на 18 травня 2019 року.
Обговорення  модерував  член  Ради  Аудиторської  палати України Сушко Дмитро Сергійович. Також прийняли участь в обговоренні проектів документів члени Ради Аудиторської палати України Барановська Олена Михайлівна та Шульман Маргарита Кімівна. На заході були присутні члени Аудиторської палати України – аудитори міста Одеса.
Під час обговорення були розглянуті наступні документи – Стратегія розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, Положення про регіональні відділення АПУ, Положення про Науково-методичну раду АПУ, Положення про членські внески та інші документи. Учасниками заходу були висловлені пропозиції та зауваження, які будуть розглянуті на черговому засіданні Ради АПУ 25 квітня 2019 р.
Рада Аудиторської палати України висловлює глибоку вдячність члену Аудиторської палати України Хоролець Тетяні Іванівні за підготовку та організацію заходу, а всім аудиторам міста Одеса за активну участь.

 

Share.

About Author

Comments are closed.