• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного обговорення проектів документів у м. Дніпрі, що будуть винесені на розгляд з’їзду аудиторів України

0

19 квітня 2019 року у місті Дніпро відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового  з’їзду аудиторів України, запланованого на 18 травня 2019 року. 

На заході були присутні члени Аудиторської палати України – аудитори міста Дніпра. В обговоренні взяли участь Голова Аудиторської палати України Каменська Тетяна Олександрівна та члени Ради Аудиторської палати України Барановська Олена Михайлівна та Шульман Маргаріта Кімівна.

З питання проектів Стратегії розвитку Аудиторської палати України до 2023 року та проекту Положення про Комітет з контрою якості виступила Голова Аудиторської палати України Каменська Т.О. 

З питання проектів Положення про регіональні відділення Аудиторської палати України та Положення про Науково-методичну раду Аудиторської палати України, запропонованих змін до Статуту Аудиторської палати України, Положення про Раду Аудиторської палати України, Порядок скликання та проведення з’їзду аудиторів України виступила член Ради Аудиторської палати України Барановська О.М.

З питання проекту Положення про членські внески та інших змін до документів виступила член Ради Аудиторської палати України Шульман М.К. 

Учасниками заходу були висловлені пропозиції та зауваження, які будуть розглянуті на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України 25 квітня 2019 р.

Завершуючи зустріч, аудитори Дніпра висловили слова вдячності Голові Аудиторської палати України та Раді Аудиторської палати України за проведену роботу з питань імплементації Закону № 2258 та підготовки чергового з’їзду аудиторів 18 травня 2019 р.

В свою чергу, Рада Аудиторської палати України висловлює подяку членам Аудиторської палати України Дніпропетровщини за підготовку та організацію заходу, та всім аудиторам міста Дніпра за активну участь.

 

Share.

About Author

Comments are closed.