• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного обговорення проектів документів у м. Рівному, що будуть винесені на розгляд з’їзду аудиторів України

0
24 квітня 2019 року у місті Рівному відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового  з’їзду аудиторів України. Проведення з’їзду заплановано на 18 травня 2019 року.
Обговорення модерували члени Ради Аудиторської палати України Барановська Олена Михайлівна та  Романюк Микола Васильович. На заході були присутні члени Аудиторської палати України – аудитори м. Рівного та Рівненської області.
Під час події були розглянуті та обговорені  наступні документи – Стратегія розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, Положення про регіональні відділення Аудиторської палати України, Положення про Науково-методичну раду Аудиторської палати України, Положення про членські внески та інші документи. Учасниками заходу було висловлено ряд пропозицій та зауважень, що були розглянуті на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України 25 квітня 2019 р.

Рада Аудиторської палати України висловлює глибоку вдячність члену аудиторської палати України Данилюк  Інні Григорівні за підготовку та організацію заходу та членам Аудиторської палати України – за участь.

 

Share.

About Author

Comments are closed.