• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного обговорення проектів документів у м. Харкові, що будуть винесені на розгляд з’їзду аудиторів України

0

23 квітня 2019 року у місті Харкові відбулося обговорення проектів документів, які виносяться на розгляд чергового  з’їзду аудиторів України, який відбудеться 18 травня 2019 року.

В обговоренні проектів документів прийняли участь члени Ради Аудиторської палати України Барановська Олена Михайлівна та Нефьодова Дар‘я Юріївна. На заході були присутні члени Аудиторської палати України – аудитори міста Харкова та Сум.

Під час обговорення членами Аудиторської палати України розглянуті проекти документів – Стратегія розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, Положення про регіональні відділення Аудиторської палати України, Положення про Науково-методичну раду Аудиторської палати України, Положення про членські внески та інші документи.
Учасниками заходу були висловлені пропозиції та зауваження, які були розглянуті на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України 25 квітня 2019 р.

Рада Аудиторської палати України висловлює глибоку вдячність члену Аудиторської палати України Нефьодовій Дар’ї Юріївні за підготовку та організацію заходу, а всім аудиторам Харкова та Сум за активну участь.

 

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.