• uk
  • en
Архів старого сайту

До уваги членів Аудиторської палати України! 18 травня 2019 року відбудеться Черговий з’їзд аудиторів України

0

Шановні аудитори, інформуємо вас, що черговий з’їзд аудиторів України відбудеться 18 травня 2019 року у м. Київ, за адресою вул. Велика Житомирська 33, в Конференц-центрі (Grand Hall). Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00, робота з’їзду – з 10.00.

Серед головних питань з’їзду:  обрання голови Комітету з контролю якості аудиторських послуг та  затвердження Положення про Комітет з контролю якості аудиторських послуг. Також планується прийняття Положення про членські внески та визначення їхнього розміру.

Окрім цього, буде розглянуто ряд питань щодо поточної діяльності Аудиторської палати України та стратегічних векторів розвитку: внесення правок до Статуту Аудиторської палати України, прийняття Стратегії розвитку Аудиторської палати України, внесення змін до Порядку скликання та проведення з’їзду аудиторів України,  затверджено зміни до Положення про Раду Аудиторської палати України та інше.

На сайті Аудиторської палати України,  ви можете ознайомитися з проектом порядку денного та усіма необхідними інформаційними матеріалами за посиланням https://www.apu.com.ua/zau/

Запрошуємо взяти участь у роботі з`їзді членів Аудиторської палати України –  аудиторів.

Share.

About Author

Comments are closed.