• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 30 травня 2019 року

0

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ

РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ,

яке відбулось 30 травня 2019 року

30 травня 2019 року відбулось засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 9 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 р. – Каменська Т. О. (Голова АПУ), Бондар В. П., Дзюба Л. А., Іщенко Н. І., Нефьодова Д. Ю., Романюк М. В., Сушко Д. С., Церетелі Л. Г.,  Шульман М. К.

Також участь у засіданні взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О. О.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювалися питання порядку денного та приймались рішення, зокрема, з питань, внесених з метою реалізації рішень чергового з’їзду аудиторів України, проведеного 18 травня 2019 року, а саме: «Про створення Комітету з контролю якості аудиторських послуг», «Про погодження трудового договору з головою Комітету з контролю якості аудиторських послуг», «Про Науково-методичну Раду Аудиторської палати України», за результатами якого обрано головою  Науково-методичної Ради Аудиторської палати України Романюка М. В. та заступником голови Шульман М. К., «Про забезпечення виконання вимог Положення про членські внески до Аудиторської палати України», «Про порядок виплати винагороди Голові Аудиторської палати України за виконання повноважень» та інші.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням.

Крім того, членами Ради Аудиторської палати України обговорено технічну можливість проведення електронного дистанційного голосування майбутніх з’їздів аудиторів України.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні доручення. Зокрема, Комітету з контролю якості аудиторських послуг доручено розробити вимоги до кандидатів на посади інспекторів з контролю якості та розробити план-графік проведення перевірок з контролю якості, Голові Науково-методичної Ради Аудиторської палати України Романюку М. В. доручено на наступне засідання надати пропозиції щодо персонального складу Науково-методичної Ради Аудиторської палати України та розробити План роботи на 2019 рік, Голові Аудиторської палати України та фахівцю із зв’язків з громадськістю та пресою доопрацювати Стратегію по заходам з популяризації аудиту та Аудиторської палати України на 2019-2021рр. та План роботи Ради Аудиторської палати України по заходам з популяризації аудиту та Аудиторської палати України на 2019-2021рр.

Також членам Ради Аудиторської палати України було надано доручення, зокрема, члену Ради Аудиторської палати України Шульман М. К. підготувати лист до профільного комітету Верховної Ради України з пропозиціями та зауваженнями до законопроекту «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» в частині необхідності врахування специфіки аудиторської діяльності. Крім того, доручення надано іншим членам Ради Аудиторської палати України стосовно проведення робочої зустрічі з представниками Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю», подальшого налагодження співпраці з Міжнародною федерацією бухгалтерів IFAC та інші доручення.

Крім того, на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України, та погоджені відповіді на них.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

Додатково повідомляємо, що проведення чергового засідання Ради Аудиторської палати України заплановано на 27 червня 2019 року.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

31 травня 2019 року

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.