• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 27 червня 2019 року

0

27 червня 2019 року відбулось засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 7 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням Установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 р. – Каменська Т. О. (Голова АПУ), Бондар В. П., Іщенко Н. І., Нефьодова Д. Ю., Романюк М. В., Шульман М. К. та член Ради Аудиторської палати України Барановська О. М. за допомогою Skype-конференції.

Також участь у засіданні взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О. О.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення, зокрема, з питань розробки Плану-графіку проведення перевірок з контролю якості на 2019 рік, затвердження персонального складу Науково-методичної Ради Аудиторської палати України та визначення переліку залучених до роботи Ради Аудиторської палати України експертів, затвердження Плану роботи Науково-методичної Ради Аудиторської палати України, схвалення проєкту форми звітності №1-аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги», схвалення форми надання інформації про сплату внесків до Аудиторської палати України, внесення змін до Положення про порядок розгляду звернень, що надходять до Аудиторської палати України, схвалення PR Стратегії Аудиторської палати України та інші.

Крім того, Радою Аудиторської палати України схвалено лист Аудиторської палати України до Комітету Верховної Ради України щодо проєкту Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (номер реєстрації 9417) щодо захисту професійних прав аудиторів в частині перевірки фінансових операцій клієнтів та фінансових санкцій щодо аудиторів.

Членами Ради Аудиторської палати України взято до відома Звіт про діяльність Аудиторської палати України за вересень – грудень 2018 року та Інформацію про стан аудиторської діяльності в Україні у 2018 році, які розміщені на офіційному вебсайті Аудиторської палати України, з метою виконання вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (частина 7 ст. 47) за посиланням: https://www.apu.com.ua/zvit/.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

Крім того, членами Ради Аудиторської палати України обговорено подальше вивчення питання проведення електронного дистанційного голосування майбутніх з’їздів аудиторів України із запропонованих Секретаріатом Аудиторської палати України варіантів та обговорено технічну можливість їх проведення. Також обговорено платіжні системи з метою онлайн сплати членами Аудиторської палати України членських внесків та визначено форму подачі інформації про сплату членських внесків до Аудиторської палати України на офіційному вебсайті Аудиторської палати.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, зокрема, Положення про інформаційну політику Аудиторської палати України, Положення про порядок розгляду звернень, що надходять до АПУ, святкування Дня бухгалтера тощо, за результатами обговорення яких прийняті відповідні доручення.

Крім того, на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджені відповіді на них.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

Додатково повідомляємо, що проведення чергового засідання Ради Аудиторської палати України заплановано на 25 липня 2019 року.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

27 червня 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.