• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 25 липня 2019 року

0

  25 липня 2019 року відбулось засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь сім членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 р. – Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О. М., Іщенко Н. І., Романюк М. В., Шульман М. К., Редько К. О. та член Ради Аудиторської палати України Дзюба Л. А. за допомогою Skype-конференції.

  Також участь у засіданні взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О. О.

   Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення, зокрема, було затверджено Положення про інформаційну політику Аудиторської палати України та Положення про відзнаки Аудиторської палати України; внесено зміни до Інструкції з діловодства Аудиторської палати України; Кошторису Аудиторської палати України на 2019 рік (в частині фінансування власних повноважень) та рішення Ради Аудиторської палати України від 31.01.2019 р. №7/1 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативних актів Аудиторської палати України».

    При розгляді питання «Про стан сплати членських внесків до Аудиторської палати України за 2019 р.», внесеного на розгляд Ради Аудиторської палати України Секретаріатом Аудиторської палати України відповідно до вимог  Положення про членські внески до Аудиторської палати України, затвердженого рішенням чергового з’їзду аудиторів України від 18.05.2019 р. №1/9, членами Ради Аудиторської палати України прийнято до відома інформацію про стан сплати членських внесків станом на 30 червня 2019 року та доручено Секретаріату Аудиторської палати України розмістити на офіційному вебсайті Аудиторської палати України інформацію про фактичну сплату внесків до Аудиторської палати України станом на 30.07.2019 року, а також розглянуті звернення членів Аудиторської палати України щодо сплати членських внесків.

   Крім того, рішенням Ради Аудиторської палати України «Про  врегулювання деяких питань діяльності голови та членів Ради Аудиторської палати України на час виконання ними своїх повноважень» затверджено Порядок оплати витрат часу для виконання доручень членам Ради Аудиторської палати України, Порядок відшкодування членам Ради Аудиторської палати України транспортних витрат та витрат на проживання, пов’язаних з участю у роботі Ради та виконанням її завдань, Порядок виплати винагороди за виконання повноважень голові Аудиторської палати України.

   За результатами розгляду питання «Про розгляд результатів перевірки відомостей, що зазначені у зверненнях, які надійшли до Комітету з контролю якості аудиторських послуг» порушено дисциплінарні справи щодо аудитора та суб’єкта аудиторської діяльності.

  Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

  Також на засіданні Ради Аудиторської палати України було заслухано звіт  про виконання Кошторису Аудиторської палати України за І півріччя 2019 року, який прийнято членами Ради Аудиторської палати України до відома.

  За результатами розгляду питань членами Ради Аудиторської палати України надано доручення доопрацювати проєкт Звіту суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги та проєкт Інструкції про складання та подання форми звітності № 1–аудит (річна).

  В рамках розгляду питання «Про поточний стан виконання рішень Ради Аудиторської палати України, прийнятих на попередніх засіданнях» членами Ради Аудиторської палати України обговорено подальше вивчення можливості проведення електронного дистанційного голосування майбутніх з’їздів аудиторів України, а також обговорено питання платіжних систем щодо онлайн сплати членами Аудиторської палати України членських внесків.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, зокрема, проведення щорічної Міжнародної конференції аудиторів відповідно до Плану діяльності Аудиторської палати України та затверджено організаційний комітет з підготовки та проведення конференції.

  Крім того, Радою Аудиторської палати України схвалено лист Аудиторської палати України з пропозиціями та зауваженнями до Міністерства фінансів України щодо проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів у рамках спільних організаційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020» та розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджено відповіді на них.

  Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

  Додатково повідомляємо, що Радою Аудиторської палати України заплановано проведення позачергового засідання Ради Аудиторської палати України 12 вересня 2019 року.

Секретаріат Аудиторської палати України

26 липня 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.