• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 12 вересня 2019 року

0

12 вересня 2019 року відбулось позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 9 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням Установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 року, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О. М., Бондар В. П., Дзюба Л.А., Нефьодова Д. Ю., Редько К.О.,  Романюк М. В., Церетелі Л.Г. та Шульман М. К.

Також участь у засіданні взяли члени Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О. О. та Левченко В.П.

         Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.

         Так, на виконання Стратегії розвитку Аудиторської палати України до 2023 року, затвердженої рішенням чергового з’їзду аудиторів України від 18 травня 2018 року № 1/11, з метою виконання умов щодо складу документів про кандидата, що подаються заявником разом з декларацією про наміри щодо набуття членства у Міжнародній федерації бухгалтерів (IFAC), Радою Аудиторської палати України прийняті рішення про проведення конкурсного відбору суб’єкта аудиторської діяльності на проведення аудиту фінансової звітності Аудиторської палати України за 2016-2017 роки та про внесення відповідних змін до Кошторису Аудиторської палати України на 2019 рік (в частині фінансування власних повноважень).

         За результатами розгляду Радою Аудиторської палати України дисциплінарної справи, відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21 грудня 2017 року  № 2258-VIII, було прийняте рішення про притягнення аудитора до професійної відповідальності за вчинення професійного проступку.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

         На засіданні Ради Аудиторської палати України також були розглянуті заяви (скарги), що надійшли до Аудиторської палати України про професійні проступки аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності та прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ стосовно суб’єктів аудиторської діяльності.

         У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні рішення та доручення.

   Зокрема, Радою Аудиторської палати України було схвалено проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів у рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020», обговорено положення законопроєкту № 1069-2 в частині змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», приділено увагу організаційним питанням щодо Міжнародної конференції аудиторів на тему «Актуальні питання розвитку аудиту: сучасний підхід до контролю якості», проведення якої заплановано на 25 вересня 2019 року та інше.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

Додатково повідомляємо, що проведення чергового засідання Ради Аудиторської палати України заплановано на 26 вересня 2019 року.

 

 

 

Секретаріат Аудиторської палати України

13 вересня 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.