• uk
  • en
Архів старого сайту

Аудиторська палата України виступить Інформаційним партнером Національного форуму бухгалтерів та аудиторів “B – FUTURE”

0

1 листопада в Києві відбудеться 9 Національний Форум Бухгалтерів та Аудиторів “B – FUTURE”, організатор – Міжнародна громадська організація “Рада Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів”.

Професійна платформа «B – FUTURE» – це дискусійний майданчик, надійний путівник для кожного бухгалтера чи аудитора, чудова можливість зазирнути в майбутнє та відчути, на які зміни слід очікувати професії, бізнесу, державі та суспільству.

«З одного боку, криза професії бухгалтера, брак професійних кадрів, нагальна потреба в переозброєнні великої кількості бухгалтерів. З іншого боку, друга технологічна революція та нові виклики для професії. Постає питання – яка нова роль Бухгалтера?», – прокоментувала Людмила Аксьонова, президент РНБА.

“Без жодного перебільшення глобальною нині є проблема дефіциту фахових кадрів в аудиті. І не тільки в Україні. Якими компетенціями має володіти аудитор, щоб відповідати сучасним викликам? Яким чином підвищити соціальний статус та престиж професії? Як залучити до неї активну, талановиту молодь? Ці питання наразі є ключовими для розвитку аудиту.” – зазначила Тетяна Каменська, Голова Аудиторської палати України.

Під час Форуму кращі представники індустрії поділяться своїм досвідом і реалізованими проектами. Буде представлена ​​бухгалтерська програма з впровадженням штучного інтелекту. Чи можливе співіснування штучного інтелекту і людини? Перспективи і загрози – дізнаєтеся на форумі.

Захід відбудеться в Chamber Plaza (Київ, Львівська Площа, вул. Велика Житомирська, 33) і реєстрація на нього вже відкрита. Залишити заявку на участь можна безпосередньо на сторінці Форуму (http://forum9.rnba.com.ua/)

Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому назустріч! Тож, зустрінемо його разом!

Детальна інформація:

http://forum9.rnba.com.ua/ ,

https://www.facebook.com/events/468946053670215/

Реєстрація: +38 099 255 13 17

https://forms.gle/q5rk4P7NrNCF5NLQ9

або e-mail events@rnba.com.ua

 

Share.

About Author

Comments are closed.