• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 17 жовтня 2019 року

0

          17 жовтня 2019 року відбулось позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 8 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 року, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О.М., Бондар В. П., Іщенко Н.І., Нефьодова Д.Ю., Редько К.О., Романюк М. В., Шульман М.К. Також участь у засіданні взяли Голова Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Гапоненко Л.В. та член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О. О.

         У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті питання про поточний стан виконання рішень Ради Аудиторської палати України, прийнятих на попередніх засіданнях, зокрема, обговорювались надані пропозиції та можливості щодо впровадження автоматизованої форми звітності за формою № 1 – аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги», а також щодо проведення електронного дистанційного голосування майбутніх з’їздів аудиторів України.

         Також, на засіданні Ради Аудиторської палати України було заслухано звіт про виконання Кошторису Аудиторської палати України за 9 місяців 2019 року, який прийнято членами Ради Аудиторської палати України до відома.

         Водночас, членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті та обговорені пропозиції щодо проєкту Кошторису Аудиторської палати України на 2020 рік.

         Членами Ради Аудиторської палати України обговорено питання стосовно проведення зустрічей із аудиторами по регіонах та прийняте рішення підготувати план – графік щодо їх проведення.

         За результатами розгляду питання «Про результати перевірок відомостей, зазначених у заявах (скаргах), що надійшли до Аудиторської палати України» були прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ.

         Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні рішення та доручення, а також розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджено відповіді на них.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

 

Секретаріат Аудиторської палати України

18 жовтня 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.