• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 31 жовтня 2019 року

0

    31 жовтня 2019 року відбулось чергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 7 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 року, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О.М., Бондар В. П., Іщенко Н.І., Сушко Д.С., Церетелі Л.Г., Шульман М.К. Також участь у засіданні взяла Голова Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Гапоненко Л.В.

    Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.

    Так, за отриманим погодженням Державної служби статистики України, прийнято  рішення опублікувати звітність за формою № 1 – аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги» та Інструкцію про складання та подання звітності за формою № 1 – аудит (річна) «Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги».

    Членами Ради Аудиторської палати був затверджений план-графік проведення перевірок з контрою якості на 2020 рік.

    У ході засідання були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджено відповіді на них.

    Водночас, членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті та погоджені пропозиції до проєкту Кошторису Аудиторської палати України на 2020 рік.

    Також, на засіданні було погоджена зустріч-дискусія на 7 листопада 2019 року, на якій планується обговорення актуальних питань ціноутворення в аудиті, тенденцій тендерних майданчиків та їх процедур, вимог до аудиторських компаній по обов’язковому аудиту, критерії відбору (модератор – член Ради Аудиторської палати України Бондар Валерій Петрович).

    При розгляді питання «Про стан сплати членських внесків до Аудиторської палати України за 2019 рік», внесеного на розгляд Ради Аудиторської палати України Секретаріатом Аудиторської палати України відповідно до вимог  Положення про членські внески до Аудиторської палати України, затвердженого рішенням чергового з’їзду аудиторів України від 18.05.2019 р. №1/9, членами Ради Аудиторської палати України прийнято до відома інформацію про поточний стан сплати членських внесків. Інформація про сплату членських внесків до Аудиторської палати України викладена на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2019/05/29/інформація-про-сплату-внесків/.

    За результатами розгляду Радою Аудиторської палати України дисциплінарних справ, відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21 грудня 2017 року  № 2258-VIII, було прийняте рішення про притягнення суб’єкта аудиторської діяльності до професійної відповідальності за вчинення професійного проступку.

    Також, при розгляді питання «Про результати перевірок відомостей, зазначених у заявах (скаргах), що надійшли до Аудиторської палати України» були прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ, а також про відмову в порушенні дисциплінарних справ.

    Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

 

Секретаріат Аудиторської палати України

01 листопада 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.