• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 14 листопада 2019 року

0

14 листопада 2019 року відбулось позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 9 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 року, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О.М., Бондар В. П., Дзюба Л.А., Нефьодова Д.Ю., Редько К.О., Романюк М. В., Сушко Д.С., Шульман М.К. Також участь у засіданні взяла член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Левченко В.П.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті дисциплінарні справи, відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21 грудня 2017 року № 2258-VIII, за результатами розгляду яких, зокрема, прийняті рішення про притягнення суб’єктів аудиторської діяльності до професійної відповідальності за вчинення професійних проступків.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

Також, при розгляді питання «Про результати перевірок відомостей, зазначених у заявах (скаргах), що надійшли до Аудиторської палати України» було прийнято рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно суб’єкта аудиторської діяльності.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні рішення та доручення, а також розглянуто звернення, що надійшло до Аудиторської палати України та погоджена відповідь на нього.

На засіданні членами Ради Аудиторської палати України було прийнято рішення  стосовно проведення зустрічі із аудиторами 20 грудня 2019 року у місті Харкові.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України, відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням Установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

Секретаріат Аудиторської палати України

14 листопада 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.