• uk
  • en
Архів старого сайту

Верховна Рада України підтримала у другому читанні і в цілому законопроєкт № 2179

0

До уваги суб’єктів аудиторської діяльності!

Секретаріат Аудиторської палати України інформує, що 6 грудня 2019 Верховна Рада України підтримала у другому читанні і в цілому законопроєкт № 2179 про протидію відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Вказаний законопроєкт відносить суб’єктів аудиторської діяльності до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

З текстом законопроєкту № 2179 можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Верховної Ради України за таким посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66949.

Звертаємо увагу суб’єктів аудиторської діяльності, що за порушення суб’єктами первинного фінансового моніторингу приписів закону новим законопроєктом передбачено значно більші розміри штрафів. Так, розмір штрафів за окремі порушення норм закону складає від 10 тисяч до 100 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за окреме порушення.

Водночас, прикінцевими та перехідними положеннями законопроєкту № 2179 передбачено, що  розмір штрафних санкцій (штрафу) за порушення суб’єктом первинного фінансового моніторингу законодавства у сфері запобігання та протидії, вчинені таким суб’єктом первинного фінансового моніторингу до набрання чинності цим Законом, визначається виходячи із розміру штрафної санкції (штрафу) за відповідне порушення, встановленого законом на дату його вчинення.

Секретаріат Аудиторської палати України

 

Share.

About Author

Comments are closed.