• uk
  • en
Архів старого сайту

ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 19 грудня 2019 року

0

   19 грудня 2019 року відбулось чергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому взяли участь 8 членів Ради Аудиторської палати України, делеговані до складу Ради Аудиторської палати України рішенням установчого з’їзду аудиторів України 14 липня 2018 року, а саме: Сушко Д.С. (головуючий), Барановська О.М., Бондар В. П., Іщенко Н.І., Редько К.О.,  Романюк М.В., Церетелі Л.Г., Шульман М.К. Також участь у засіданні взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О.О.

   У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті питання про поточний стан виконання доручень Ради Аудиторської палати України, наданих на попередніх засіданнях та були прийняті відповідні рішення та доручення.

   За результатами розгляду дисциплінарних справ, відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», членами Ради Аудиторської палати України було прийнято рішення про притягнення суб’єкта аудиторської діяльності до професійної відповідальності за вчинення професійного проступку.

   Із зазначеним рішенням Ради Аудиторської палати України можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

   На засіданні Ради Аудиторської палати України погоджені пропозиції ініціювання проведення заходів з представниками Міністерства фінансів України щодо прийнятого Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також щодо інформування суб’єктів аудиторської діяльності про обов’язковість дотримання вимог цього Закону.

   За результатами розгляду звернень від Міністерства фінансів України, Радою Аудиторської палати України був погоджений проєкт постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до Порядку функціонування національної системи управління та контролю за виконанням спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020» та надано доручення Секретаріату Аудиторської палати України підготувати зауваження та пропозиції від Аудиторської палати України до проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку взаємодії між Міністерством фінансів України, Державною аудиторською службою України та Аудиторською палатою України в рамках формування системи управління та контролю за виконанням спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020».

   Членами Ради Аудиторської палати України було погоджено проєкт листа до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку із проханням надати роз’яснення щодо повідомлення, розміщеного 28 жовтня 2019 року на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку https://www.nssmc.gov.ua/2019/10/28/pdprimstva-shto-stanovlyaty-susplyniy-nteres-povinn-pronformuvati-nktspfr-pro-obrannya-kompan-dlya-auditu-fnansovo-zv.

   У ході засідання були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджено відповіді на них, підготовлені Секретаріатом Аудиторської палати України.

   Також, Радою Аудиторської палати України прийнято рішення про внесення відповідних змін до Кошторису Аудиторської палати України на 2019 рік (в частині фінансування власних повноважень) та, у зв’язку із тим, що Кошторис Аудиторської палати України на 2020 рік не затверджений, членами Ради Аудиторської палати України було прийнято рішення здійснювати видатки у І кварталі 2020 року на забезпечення діяльності Аудиторської палати України на рівні та в межах витрат, здійснених Аудиторською палатою України у ІІІ кварталі 2019 року.

   При розгляді питання «Про стан сплати членських внесків до Аудиторської палати України за 2019 рік», внесеного на розгляд Ради Аудиторської палати України Секретаріатом Аудиторської палати України відповідно до вимог  Положення про членські внески до Аудиторської палати України, затвердженого рішенням чергового з’їзду аудиторів України від 18.05.2019 р. №1/9, членами Ради Аудиторської палати України прийнято до відома інформацію про поточний стан сплати членських внесків. Інформація про сплату членських внесків до Аудиторської палати України викладена на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2019/05/29/інформація-про-сплату-внесків/.

   Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

 

Секретаріат Аудиторської палати України

20 грудня 2019 року

Share.

About Author

Comments are closed.