• uk
  • en
Архів старого сайту

НКЦПФР затвердила проєкт Порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами, в єдиному електронному форматі

0

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила проєкт Порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами, в єдиному електронному форматі.
Пропозиції та зауваження до проєкту надсилаються поштою на адресу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку: 01010, м. Київ – 601, вул. Московська, 8, управління методології корпоративного управління та корпоративних фінансів та на електронні адреси dmytro.peresunko@nssmc.gov.ua та nataliya.kovalenko@nssmc.gov.ua.

Більш детальна інформація за посиланням:

Сайт НКЦПФР: Про затвердження Порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами, в єдиному електронному форматі.

Share.

About Author

Comments are closed.