• uk
  • en
Архів старого сайту

Робоча зустріч національних органів за Програмою прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”

0

19 лютого 2020 року у Львові за підтримки  Міністерства фінансів України відбулась робоча зустріч національних органів за Програмою прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”, у тому числі представників контрольно-контактних пунктів Польщі, Білорусі та України. Участь у заході взяли представники Аудиторскої палати України.

На зустрічі обговорювалися практичні аспекти здійснення перевірки витрат за проєктами, контролю якості аудиторських послуг, результатів аналізу звітів про стан реалізації проєктів тощо.

Учасниками зустрічі було  ініційовано розробити  методичні рекомендації для аудиторів по питаннях,  які випливають з практики проведення перевірок витрат.

Також учасникам було доведено до відома щодо можливості перевірок окремих проектів для виключення системних помилок на практиці та удосконалення робочих процесів виконання проєктів.

Share.

About Author

Comments are closed.