• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулась зустріч членів Ради Аудиторської палати України з аудиторами Вінниччини

0

15 квітня 2020 року відбулась зустріч членів Ради Аудиторської палати України з аудиторами Вінниччини, яка проводилась в онлайн режимі.
Під час зустрічі члени Ради Аудиторської палати України обговорили з аудиторами інформацію про розглянуті на засіданні Ради Аудиторської палати України перші результати перевірок контролю якості аудиторських послуг та виявлені типові помилки, звернули увагу на причини скарг, які надходять до Аудиторської палати України та озвучили узагальнені результати розглянутих Радою АПУ дисциплінарних проваджень, проінформували про перспективи майбутнього підвищення кваліфікації аудиторів та обговорили інші актуальні питання розвитку аудиторської професії.
Особливу увагу під час зустрічі приділено питанням, які виносяться на розгляд чергового з’їзду аудиторів України, проведення якого заплановано на 12 червня 2020 року, зокрема, щодо розміщених на сайті Аудиторської палати України інформаційних матеріалів, підготовлених до з’їзду.
Аудитори Вінниччини прийняли активну участь у проведеній онлайн-зустрічі та обговоренні багатьох актуальних питань стану професії та перспектив її розвитку.
Дякуємо кожному, хто долучився до зустрічі.

Share.

About Author

Comments are closed.