• uk
  • en
Архів старого сайту

Робота Аудиторської палати України в умовах послаблення карантинних обмежень

0

Повідомляємо, що, починаючи з 25 травня 2020 року, Аудиторська палата України працює у звичайному режимі, проте, з урахуванням Тимчасових рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України  від 09.05.2020  № 16.

Зокрема, Аудиторською палатою України з метою попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення захисту життя та здоров’я відвідувачів і працівників Аудиторської палати України, вживаються наступні застережні заходи:

  1. Приймання відвідувачів здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт мiж відвідувачами.

Запис проводиться за номерами телефонів +38 (044) 279-59-78, 279-59-80.

  1. Відвідувачі повинні очікувати на свій час приймання виключно ззовні офісного приміщення Аудиторської палати України та з дотриманням принципів соціального дистанціювання.
  2. Працівники та відвідувачі допускаються до офісного приміщення Аудиторської палати України виключно у респіраторі aбo захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

      Відвідувачам, в яких виявлено ознаки респіраторних захворювань, пропонується покинути приміщення Аудиторської палати України, самоізолюватися та звернутися до сімейного лікаря.

  1. На вході до офісного приміщення Аудиторської палати України організовано місце для оброблення рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів. Поруч з місцем оброблення рук розміщено вказівник про необхідність дезінфекції рук, одноразові рукавички для працівників і відвідувачів та окремий контейнер (урна) з кришкою та одноразовими поліетиленовими пакетами для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок, одноразових рукавичок тощо.
  2. Перед початком робочого дня всім працівникам Аудиторської палати України проводиться температурний скринінг (безконтактним методом).

        Працівникам, в яких при проведенні температурного скринінгу, виявлено температуру тіла понад 37,2 С aбo ознаки респіраторних захворювань пропонується покинути приміщення Аудиторської палати України, самоізолюватися та звернутися до сімейного лікаря.

  1. Окрім того регулярно здійснюється вологе прибирання (з використанням миючих та дезінфекційних засобів) та провітрювання офісного приміщення Аудиторської палати України.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

Comments are closed.