• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулась зустріч членів Ради АПУ з аудиторами Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської областей

0

27 травня 2020 року відбулась зустріч членів Ради Аудиторської палати України з аудиторами Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської областей, яка проводилась в онлайн режимі.

У зустрічі взяли участь голова Ради АПУ Каменська Т., члени Ради АПУ Шульман М., Романюк М., Сушко Д., Редько К., Бондар В., Церетелі Л., Виконавчий директор АПУ Куреза Т. та близько 30 аудиторів.

Під час зустрічі члени Ради Аудиторської палати України обговорили з аудиторами ряд актуальних питань, які виникають під час провадження аудиторської діяльності. Так, увага була приділена порядку перевірок контролю якості аудиторських послуг, узагальненим результатам аналізу допущених порушень суб’єктами аудиторської діяльності професійних вимог щодо якості аудиторських послуг та результатам перевірок контролю якості, розглянутих на засіданні Ради Аудиторської палати України; найбільш поширеним підставам дисциплінарних проваджень, які розглядаються Радою Аудиторської палати України та ін.

Голова Науково-методичної ради Романюк М. виступив з інформацією про роботу Науково-методичної ради та запросив аудиторів активно приймати участь у заходах та пропонувати цікаві теми для майбутніх онлайн-зустрічей.

Жваву дискусію учасників зустрічі викликала інформація щодо майбутнього у підвищенні кваліфікації та атестації аудиторів.

Особливу увагу під час зустрічі приділено питанням, які виносяться на розгляд чергового з’їзду аудиторів України. Зауважимо, що дату з’їзду аудиторів України перенесено на 25 вересня 2020 року.

Під час зустрічі було звернуто увагу, що з метою підтримки аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності в умовах поширення на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) Радою АПУ було прийнято  рішення, яким передбачено зменшення розміру внеску, який сплачується суб’єктами аудиторської діяльності на користь Аудиторської палати України у період з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року з 0,8% до 0,2% від суми винагороди (без урахування податку на додану вартість) за договором надання аудиторських послуг з обов’язкового аудиту підприємств, що не становлять суспільний інтерес.

Також учасників зустрічі було проінформовано про можливість відтермінування сплати членських внесків на 2020 рік членами Аудиторської палати України та їх сплати після прийняття відповідного рішення з’їздом аудиторів України щодо розмірів та строків сплати таких внесків.

Повідомлено, що Радою Аудиторської палати України узято до уваги пропозиції щодо зменшення розмірів членських внесків на 2020 рік до Аудиторської палати України та здійснюється підготовка проєкту змін до Кошторису Аудиторської палати України на 2020 рік та відповідних проєктів документів.

Дякуємо аудиторам, які взяли участь у зустрічі, за їх активну позицію та небайдужість до майбутнього нашої професії.

Share.

Comments are closed.