• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулась зустріч членів Ради АПУ з аудиторами міста Києва та Київської області

0

10 червня 2020 року відбулась зустріч членів Ради Аудиторської палати України з аудиторами Києва та Київської області.

Під час зустрічі члени Ради Аудиторської палати України обговорили з аудиторами ряд актуальних питань з контролю якості аудиторських послуг, зокрема, щодо порядку здійснення перевірок систем контролю якості аудиторських послуг, у тому числі за ініціативою суб’єктів аудиторської діяльності, щодо результатів аналізу порушень суб’єктами аудиторської діяльності професійних вимог, щодо найбільш поширених підстав дисциплінарних проваджень, які розглядаються Радою Аудиторської палати України та ін.

Учасників дискусії було проінформовано про перспективи підвищення кваліфікації та атестації аудиторів, про питання розробки проектів нормативних актів з питань фінансового моніторингу. Голова Науково-методичної ради АПУ Романюк М.В. виступив з інформацією про роботу Науково-методичної ради та запросив аудиторів приймати активну участь у заходах та пропонувати теми для майбутніх онлайн-зустрічей.

Особливу увагу під час зустрічі приділено питанням, які виносяться на розгляд чергового з’їзду аудиторів України, зокрема, щодо перспектив набуття АПУ членства в IFAC (Міжнародна організація бухгалтерів).

Дякуємо аудиторам, які взяли участь у зустрічі, за їх активну позицію та небайдужість до майбутнього нашої професії.

Share.

Comments are closed.