• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформація щодо проведеного засідання Ради Аудиторської палати України 17 червні 2020 року

0

Шановні аудитори!

17 червня 2020 року відбулось позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому особисто взяли участь 8 членів Ради Аудиторської палати України, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Бондар В.П.,  Дзюба Л.А., Іщенко Н.І., Нефьодова Д.Ю., Редько К.О., Романюк М. В., Сушко Д.С. та в режимі використання on-line комунікаційних технологій –  члени Ради Аудиторської палати України Барановська О.М. та Шульман М.К. Також участь у засіданні взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О.О.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.

Так, у зв’язку із встановленим на всій території України карантином та тимчасових обмежень щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою забезпечення прав аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності та дотримання засад змагальності при розгляді дисциплінарних справ, Радою Аудиторської палати України було прийнято рішення «Про зупинення  розгляду дисциплінарних справ».

Зазначене рішення Ради Аудиторської палати України розміщено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

Також, членами Ради Аудиторської палати України було прийнято рішення про внесення змін до плану-графіку проведення перевірок з контрою якості на 2020 рік, який буде оприлюднений на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після погодження Державною установою «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю».

Водночас, членами Ради Аудиторської палати України було розглянуто питання щодо включення до плану-графіку перевірок з контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності за їх заявами на проведення перевірки з їх власної ініціативи та необхідності підтвердження відповідності вимогам статті 23 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» такими суб’єктами аудиторської діяльності, відповідно до  внесених змін до Рекомендацій щодо проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг (рішення Ради нагляду від 12 червня 2020 року № 2/5/21).

З метою отримання роз’яснень стосовно деяких норм Закону України «Про бухгалтерській облік та фінансову звітність в Україні», Радою Аудиторської палати України був погоджений запит до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Із рішеннями Ради Аудиторської палати України та витягом із результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України  можна ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

30 червня 2020 року

Share.

Comments are closed.