• uk
  • en
Архів старого сайту

Інформативний огляд веб-зустрічі, яка відбулась 30 липня 2020 року

0

Шановні аудитори!

30 липня 2020 року Рада АПУ спільно з членами Ради нагляду ОСНАД обговорювали найбільш актуальне на сьогодні для діяльності АПУ питання – організації  чергового з’їзду аудиторів України.

Нагадуємо, що черговий з’їзд аудиторів був призначений на 12 червня ц.р., але зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, що виникла внаслідок стрімкого поширення  коронавірусу COVID-19, введенням карантину та інших обмежувальних заходів,  з’їзд було перенесено на 25 вересня.

У ході веб-зустрічі розглядалися різні варіанти безпечного для учасників  проведення чергового з’їзду аудиторів України, в тому числі імовірність проведення з’їзду  дистанційно. Однак,  це можливо реалізувати тільки після внесення відповідних змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Таким чином, проведення з’їзду аудиторів цілком залежить від подальшого розвитку ситуації в країні.  У разі продовження обмежень на проведення масових заходів, з’їзд аудиторів буде знову перенесено, про що вам буде заздалегідь повідомлено.

За результатами обговорення членами Ради АПУ була досягнута домовленість – спільно із Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю  підготувати  пропозиції щодо внесення необхідних змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»,  та  ініціювати їх подання на розгляд до Верховної Ради України.

Share.

Comments are closed.