• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 24 вересня 2020 року

0

24 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому безпосередньо взяли участь 6 членів Ради Аудиторської палати України, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Бондар В.П., Іщенко Н.І., Редько К.О., Романюк М. В., Сушко Д.С., а в режимі відео зв’язку «on-line» члени Ради Аудиторської палати України Барановська О.М. та Шульман М.К. Також участь у засіданні Ради Аудиторської палати України взяли члени Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О.О. та Гудима Н.В., а в режимі відео зв’язку «on-line» Голова Ради нагляду Гапоненко Л.В.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.

Так, за результатами розгляду питання по проведеним перевіркам з контролю якості аудиторських послуг, Радою Аудиторської палати України були прийняті відповідні рішення про проходження перевірки з контролю якості  ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ЕКАУНТ» і ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФАУДИТ» та  затверджені звіти про результати перевірок з контролю якості аудиторських послуг суб’єктів аудиторської діяльності.

За результатами розгляду дисциплінарних справ, відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» членами Ради Аудиторської палати України були прийняті рішення про притягнення суб’єктів аудиторської діяльності та аудитора до професійної відповідальності за вчинення професійних проступків.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

На засіданні Радою Аудиторської палати України були заслухані висновки Комітету з контролю якості аудиторських послуг щодо виконання суб’єктами аудиторської діяльності обов’язкових рекомендацій за результатами перевірок з контролю якості аудиторських послуг.

За результатами перевірок відомостей, зазначених у скаргах, що надійшли до Аудиторської палати України, Радою Аудиторської палати України були прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ стосовно суб’єктів аудиторської діяльності. Дисциплінарні справи стосовно суб’єктів аудиторської діяльності були також порушені за поданням Комітету з контролю якості аудиторських послуг про застосування стягнення внаслідок ідентифікації ознак вчинення суб’єктом аудиторської діяльності професійного проступку під час проведення планової  перевірки контролю якості.

При розгляді питання «Про стан сплати членських внесків до Аудиторської палати України за 2020 рік», внесеного на розгляд Ради Аудиторської палати України Секретаріатом Аудиторської палати України відповідно до вимог  Положення про членські внески до Аудиторської палати України, затвердженого рішенням чергового з’їзду аудиторів України від 18 травня 2019 року №1/9, членами Ради Аудиторської палати України прийнято до відома інформацію про поточний стан сплати членами Аудиторської палати України членських внесків.

Членами Ради Аудиторської палати України було заслухано інформацію  Виконавчого директора Аудиторської палати України Курези Т.В. щодо запровадження в Аудиторській палаті України електронного документообігу, а також пропозиції члена Ради Аудиторської палати України Бондаря В.П. стосовно автоматизованої інформаційної системи.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні рішення та доручення.

Також, на засіданні Ради Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджені відповіді на них.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

 

Секретаріат Аудиторської палати України

25 вересня 2020 року

Share.

Comments are closed.