• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАНЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, які відбулись 18 вересня та 2 жовтня 2020 року

0

Науково-методична рада Аудиторської палати України створена рішенням з’їзду аудиторів України від 18.05.2019  № 1/14 та діє на підставі  Положення про Науково-методичну раду Аудиторської палати України.

18 вересня та 2 жовтня 2020 року відбулись засідання Науково-методичної ради Аудиторської палати України, які були проведені в онлайн-режимі.                     В засіданнях взяли участь члени Науково-методичної ради Аудиторської палати України, а саме: Романюк М. В. (Голова НМР), Барановська О. М., Бондар В.П., Каменська Т. О., Редько К.О., Сушко Д.С., Шульман М.К. та працівники Аудиторської палати України.

Упродовж засідань членами Науково-методичної ради Аудиторської палати України (далі – НМР) обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.

Так, зокрема, було уточнено План роботи НМР на 2019-2020 роки, затверджений рішенням Ради АПУ від 27.06.2019 № 15/3 (далі – План),  та запропоновано внести зміни до Плану, додавши його такими напрямками роботи, а саме: «Практика застосування МСЗНВ 3000 та МССП 4400», «Практика застосування МСА малими та середніми САД», «Ідентифіковані ризики суттєвого викривлення та процедури у відповідь на них» та «Популяризація та доведення до основних користувачів сутності та значимості аудиторських послуг», а також було затверджено орієнтовний план засідань НМР до кінця 2020 року.

На засіданні НМР було прийнято рішення взяти за основу форму Технічного завдання НМР на підготовку узагальнюючої інформації про практику застосування міжнародних стандартів аудиту, запропоновану Головою НМР Романюком М.В., та за потреби – членам НМР внести пропозиції щодо доопрацювання цієї форми Технічного завдання.

Під час розгляду питання про підготовку технічних завдань на підготовку узагальнюючої інформації члени НМР вирішили:

– підготувати технічні завдання за визначеними напрямками роботи та призначити відповідальних за підготовку цих технічних завдань та формування робочих груп  членів НМР;

– затвердити підготовані членами НМР технічні завдання за напрямами:

Ідентифіковані ризики суттєвого викривлення та процедури у відповідь на них;

Суттєвість та її визначення в аудиті.

– включити в робочі групи, за їх власною ініціативою, аудиторів, що побажали прийняти участь у роботі НМР.

У ході засідання членами НМР розглянуто питання порядку оплати винагороди за участь аудиторів у роботі НМР при створенні інтелектуального продукту.

Крім того, на засіданні, при розгляді питання участі НМР у проведенні Аудиторською палатою України в листопаді 2020 року конференції з аудиту, було вирішено запропонувати Раді Аудиторської палати України назву міжнародної конференції: «Майбутнє аудиторської професії: виклики та перспективи».

Секретаріат Аудиторської палати України

7 жовтня 2020 року

Share.

Comments are closed.