• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 22 жовтня 2020 року

0

22 жовтня 2020 року відбулось чергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому безпосередньо взяли участь 6 членів Ради Аудиторської палати України, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Барановська О.М., Іщенко Н.І., Нефьодова Д.Ю., Сушко Д.С., Шульман М.К. Також участь у засіданні Ради Аудиторської палати України взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О.О.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті питання про поточний стан виконання доручень Ради Аудиторської палати України, наданих на попередніх засіданнях.
Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України обговорювались питання порядку денного та приймались рішення.
Так, членами Ради Аудиторської палати був затверджений план-графік проведення перевірок з контролю якості на 2021 рік, який буде оприлюднений на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після його погодження Державною установою «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю».

За результатами розгляду питання по проведеним перевіркам з контролю якостіаудиторських послуг, Радою Аудиторської палати України були прийняті відповідні рішення про проходження перевірки з контролю якості, затверджені звіти про результати перевірок з контролю якості аудиторських послуг суб’єктів аудиторської діяльності.

За результатами розгляду дисциплінарних справ відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», членами Ради Аудиторської палати України були прийняті рішення про притягнення суб’єктів аудиторської діяльності до професійної відповідальності за вчинення професійних проступків.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

За результатами перевірок відомостей, зазначених у скаргах, що надійшли до Аудиторської палати України, Радою Аудиторської палати України були прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ стосовно суб’єктів аудиторської діяльності. Дисциплінарна справа стосовно суб’єкта аудиторської діяльності була також порушена за поданням Комітету з контролю якості аудиторських послуг про застосування стягнення внаслідок ідентифікації ознак вчинення суб’єктом аудиторської діяльності професійного проступку під час проведення планової перевірки контролю якості.

Також, на засіданні Ради Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджені відповіді на них.

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті інші питання, за результатами обговорення яких прийняті відповідні рішення та доручення.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу засідання Ради Аудиторської палати України відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України, затвердженого рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14 липня 2018 року (зі змінами).

Секретаріат Аудиторської палати України
22 жовтня 2020 року

Share.

Comments are closed.