• uk
  • en
Архів старого сайту

12 листопада 2020 року Аудиторською палатою України проведено online захід за темою «Консолідація фінансової звітності»

0

12 листопада 2020 року Аудиторською палатою України було проведено веб-дискусію за темою «Консолідація фінансової звітності».

Актуальність і цікавість теми підтвердили самі учасники своєю кількістю. Так, майже 380 членів Аудиторської палати України прийняли участь у веб-дискусії дистанційно.

Спікерами веб-дискусії виступили член АПУ Лоханова Наталія Олексіївна та Голова АПУ Каменська Тетяна Олександрівна.  Під час заходу відбулося жваве обговорення її учасниками практичних  питань консолідації фінансової звітності.

Разом з тим інформуємо, що відповідно до норм Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 6 липня 2020 року № 400, одним із видів  безперервного професійного навчання аудиторів є  участь аудиторів у короткострокових заходах, зокрема,  у конференціях, семінарах та інших заходах, організованих Аудиторською палатою України.

Інформуємо учасників online заходу, що Секретаріатом Аудиторської палати України найближчим часом на електронну адресу, зазначену ними під час реєстрації на захід, буде надіслано підтвердження про їх участь у заході Аудиторської палати України.

Інформуємо, що із записом веб-дискусії можна ознайомитись за посиланням:

Share.

Comments are closed.