• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулась веб-дискусія «Прийняття нових клієнтів з обов’язкового аудиту, зокрема, за результатами конкурсів (тендерів) з відбору аудитора, та узгодження умов таких завдань з аудиту» (17.02.2021)

0

17 лютого 2021 року Аудиторською палатою України було проведено веб-дискусію «Прийняття нових клієнтів з обов’язкового аудиту, зокрема, за результатами конкурсів (тендерів) з відбору аудитора, та узгодження умов таких завдань з аудиту», учасниками якої стали майже 130 членів Аудиторської палати України.

Спікером веб-дискусії виступив член Аудиторської палати України, президент ГС «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту», директор ТОВ АКФ «Аудит-АСК» — Кузуб Олександр Анатолійович. Модератор — Голова АПУ Каменська Тетяна Олександрівна.

Під час веб-дискусії розглядалися наступні питання:

-вимоги Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг 1 щодо прийняття завдання від нового клієнта;

-узгодження положень Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21 грудня 2017 року №2258  та Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції Закону від 19 вересня 2019 року №114-IX) в частині призначення (відбору) суб’єктів аудиторської діяльності;

-стратегія Фірми щодо виконання політик і процедур прийняття нового клієнта;

-оцінка наявності у Фірми достатньої компетентності, можливості та ресурсів для прийняття завдання від нового клієнта;

-чесності клієнта з аудиту при прийнятті нового завдання.

Із записом веб-дискусії можна ознайомитись за посиланням:

 

 Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.