• uk
  • en
Архів старого сайту

Запрошуємо на круглий стіл «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності» (24.03.2021)

0

Шановні аудитори!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності», який Аудиторська палата України проведе спільно з Національною академією статистики, обліку та аудиту.

Розпочнеться захід 24 березня 2021 року о 10:00 у форматі веб-круглого столу з використанням платформи ZOOM.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: Програма заходу.

Кількість учасників у заході обмежена, тому попередня реєстрація обов’язкова.

Звертаємо вашу увагу, що під однією електронною адресою може зареєструватися 1 учасник.

Для того, щоб стати учасником заходу, вам необхідно:

  1. Завантажити на свій комп’ютер або телефон програму-додаток ZOOM (для кращої роботи додатку рекомендуємо використовувати Google Chrom браузер).
  2. Заповнити заявку на реєстрацію: Форма для реєстрації.
  3. За 10-15 хвилин до початку заходу отримати посилання на вхід до віртуального залу конференції, та увійти, натиснувши відповідний значок.

Додатково інформуємо, що учасникам заходу Секретаріатом Аудиторської палати України буде надіслано свідоцтво у форматі електронного документа, яке підтверджує проходження безперервного професійного навчання із зазначенням обсягу тривалості навчання відповідно до фактичної участі.

Умови та порядок проходження аудиторами безперервного професійного навчання шляхом участі у короткострокових заходах, організованих Аудиторською палатою України, визначені пунктом 4 Положення про організацію проведення заходів Аудиторською палатою України, затвердженого рішенням Ради Аудиторської палати України від 25.02.2021 №54/25  https://www.apu.com.ua/2018/12/22/акти-апу/.

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.