• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулася онлайн-зустріч з аудиторами Вінницької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Черкаської областей (31.03.2021)

0

31 березня 2021 року в онлайн режимі відбулася зустріч з аудиторами Вінницької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Черкаської областей.

У зустрічі взяли участь Голова АПУ Тетяна Каменська, члени Ради АПУ Олена Барановська, Микола Романюк, Маргарита Шульман, Лариса Царетелі, Виконавчий директор АПУ Тетяна Куреза. Зустріч тривала біля 3-ох годин.

Під час зустрічі, у якій взяли участь біля 80 аудиторів було обговорено ряд актуальних питань.

Так, зі Звітом Голови АПУ та членів Ради АПУ про виконання програми роботи Аудиторської палати України за 2020 рік виступила Тетяна Каменська; питання безперервного професійного навчання та майбутньої атестації аудиторів висвітлила Олена Барановська; з інформацією про роботу Науково-методичної ради АПУ виступив Микола Романюк – Голова Науково-методичної ради; Маргарита Шульман приділила увагу питанню вступу Аудиторської палати України до Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC); Тетяна Куреза звернула увагу на питання комунікації АПУ з аудиторами та інші актуальні питання.

Дякуємо аудиторам, які взяли участь у зустрічі, за їх активну позицію та небайдужість до майбутнього нашої професії.

Інформуємо, що 13 квітня 2021 року запланована зустріч з аудиторами Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.