• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбувся круглий стіл «Аудиторський звіт: вимоги Міжнародних стандартів аудиту та регуляторів» (06.04.2021)

0

6 квітня 2021 року Аудиторською палатою України проведено круглий стіл на тему: «Аудиторський звіт: вимоги Міжнародних стандартів аудиту та регуляторів».

Захід, у якому взяли участь майже 500 аудиторів, відбувся у форматі веб-круглого столу з використанням платформи Zoom та тривав біля 5 годин.

Спікерами конференції виступили Микола Романюк, Голова Науково-методичної ради Аудиторської палати України, член Ради Аудиторської палати України, партнер з аудиту групи компаній «Нексія ДК, Аудитори і консультанти», з доповіддю на тему: «Практичні аспекти дотримання норм Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» при підготовці аудиторського звіту» та Наталя Гаєвська, член Аудиторської палати України партнер «ПКФ Україна», почесний Президент ВПГО «Спілка Аудиторів України», з доповіддю на тему: «Аудиторський звіт: вимоги Міжнародних стандартів аудиту та практика в Україні».

Представники Національного банку України Ірина Сіренко, начальник Управління нагляду за страховим ринком Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Національного банку України та Максим Прут, старший економіст Управління нагляду за страховим ринком Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Національного банку України, приділили увагу питанням подання страховиками до Національного банку України аудиторських висновків та іншим актуальним питанням.

Представник Національної комісія з цінних паперів та фондового ринку Олена Дубова, директор департаменту систематизації та аналізу фінансової звітності учасників ринків капіталу та пруденційного нагляду, проінформувала про типові помилки, які найчастіше зустрічаються при аналізі аудованої фінансової звітності професійних учасників фондового ринку та емітентів, а також розкрила ряд інших актуальних питань.

Щиро вдячні спікерам за надзвичайно змістовну та важливу інформацію, яку висвітлено у їхніх доповідях. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитися за посиланням:

https://www.apu.com.ua/2021/03/10/презентаційні-матеріали/

Із записом веб-дискусії можна ознайомитись за посиланням:

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.