• uk
  • en
Архів старого сайту

Спростування недостовірної інформації, що поширюється невідомими особами від імені Аудиторської палати України

0

До уваги членів Аудиторської палати України,
державних органів та суб’єктів господарювання!

 Спростування недостовірної інформації,

що поширюється невідомими особами від імені Аудиторської палати України

 

Секретаріат Аудиторської палати України отримав повідомлення про те, що невстановлені особи поширюють серед суб’єктів господарювання інформацію, що не відповідає дійсності, а саме: електронні листи, які містять ніби то повідомлення Аудиторської палати України  про те, що  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) «не буде брати до уваги аудиторські висновки річної фінансової звітності за 2020, що будуть складені наступними компаніями..» і далі перелік юридичних осіб.

У зв’язку з вищезазначеним, враховуючи, що відповідно до п.п. 3.1.3. та 3.1.7. Положення про Секретаріат Аудиторської палати України, саме Секретаріат уповноважений забезпечувати єдину систему діловодства та здійснювати інформування громадськості про діяльність Аудиторської палати України,

Секретаріат Аудиторської палати України офіційно заявляє,

що до Аудиторської палати України від Комісії не надходило жодної інформації про, те що Комісія не прийматиме аудиторські звіти складені тими чи іншими суб’єктами аудиторської діяльності, тому, відповідно, Секретаріат Аудиторської палати України, ніколи не поширював подібної інформації ні у паперовій ні у електронній формі.

Додатково інформуємо, що:

– актуальна інформація про діяльність Аудиторської палати України  оприлюднюється на її офіційному вебсайті: https://www.apu.com.ua/;

– офіційні листи Секретаріат Аудиторської палати України направляє з електронної адреси info@apu.com.ua;

– крім того, структурні підрозділи та працівники Аудиторської палати України можуть направляти листи з електронних  адрес, зазначених на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Контакти»: https://www.apu.com.ua/kontakti/ .

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.