• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбулася онлайн-зустріч з аудиторами Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей (13.04.2021)

0

13 квітня 2021 року в онлайн режимі відбулася зустріч з аудиторами Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей.

У зустрічі взяли участь Голова АПУ Тетяна Каменська, члени Ради АПУ Олена Барановська,  Маргарита Шульман, Лариса Царетелі, Дар’я Нефьодова, Надія Іщенко, Валерій Бондар, Виконавчий директор АПУ Тетяна Куреза. Зустріч тривала біля 3-ох годин.

Під час зустрічі, у якій взяли участь біля 100 аудиторів було обговорено ряд актуальних питань.

Так, зі Звітом Голови АПУ та членів Ради АПУ про виконання програми роботи Аудиторської палати України за 2020 рік виступила Тетяна Каменська; питання безперервного професійного навчання та майбутньої атестації аудиторів висвітлила Олена Барановська; Маргарита Шульман приділила увагу роботі Науково-методичної ради АПУ та питанню вступу Аудиторської палати України до Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC); Тетяна Куреза звернула увагу на питання комунікації АПУ з аудиторами та інші актуальні питання.

Дякуємо аудиторам, які взяли участь у зустрічі, за їх активну позицію та небайдужість до майбутнього нашої професії.

Інформуємо, що 21 квітня 2021 року запланована зустріч з аудиторами Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.