• uk
  • en
Архів старого сайту

Вебінар «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю»

0

Шановні колеги!

Центр реформування фінансової звітності Світового банку (CFRR) спільно з Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та IAASB запрошують професійні бухгалтерські організації та інших зацікавлених осіб в країнах Європи та Центральної Азіїї приєднатися до вебінару «Нові ISQMs: Підняття планки в управлінні якістю»

Дата: 2 червня 2021 року
Час: 16:00–17:30 (Київ)
Мова: Вебінар проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом на російську, грузинську, українську, албанську та боснійсько-сербсько-хорватську мови.
Місце проведення: платформа ZOOM з прямою трансляцією на каналі IFAC на YouTube. Подія розміщена на веб-сторінці CFRR (https://cfrr.worldbank.org/events).
Вартість: Безкоштовно

Про захід: Нові міжнародні стандарти управління якістю (ISQM) сприяють стійкому, ініціативному, масштабованому та ефективному підходу до управління якістю та знаменують значний розвиток існуючих стандартів контролю якості. Сью Алмонд, член Правління IAASB, член Робочої групи ISQM 1, та Наталі Клонарідіс, заступник директора IAASB, виступлять у прямому ефірі з ключовими аспектами нових ISQM та відповідатимуть на запитання учасників. Захід проводиться за підтримки STAREP, REPARIS для МСП, Європейського Союзу та Світового банку, проекту щодо фінансового розвитку та підзвітності в Грузії, а також за співфінансування Австрійського агентства з питань розвитку, Австрійського федерального міністерства фінансів та Європейського Союзу. Модераторами заходу будуть Марія Чувашева та Джон Хупер.

Надсилання запитань напередодні заходу настійно рекомендується. Будь ласка, залишайте свої запитання тут або надішліть їх на електронну адресу CatherineRoe@ifac.org.

Зверніть увагу, що цей вебінар буде записуватися. Відвідуючи даний вебінар, ви надаєте організаторам право використовувати записаний матеріал у некомерційних цілях.

Натисніть ТУТ, щоб зареєструватися.

Share.

About Author

Comments are closed.