• uk
  • en
Архів старого сайту

Вебінар «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю»

0

2 червня 2021 року Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC), Рада з Міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності інформації (IAASB) спільно з Центром реформування фінансової звітності Всесвітнього банку (CFRR) провели вебінар «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю». Зазначений захід проведено на платформі Zoom з прямою трансляцією на каналі IFAC на YouTube.  

У заході взяли участь представники  різних країн, у тому числі члени Аудиторської палати України,  професійні організації аудиторів та бухгалтерів України.

Спікери заходу Сью Алмонд, член Ради з Міжнародних стандартів аудиту та забезпечення якості, член Робочої групи з розробки Міжнародного стандарту управління якістю 1 (МСУЯ1/ISQM 1) та Наталі Клонарідіс, Заступник Голови IAASB, виступили з презентацією «Огляд Стандартів управління якістю Ради з Міжнародних стандартів аудиту та забезпечення якості (IAASB)», в якій були висвітлені ключові аспекти  Міжнародного стандарту управління якістю 1,  Міжнародного стандарту управління якістю 2 та Міжнародного стандарту аудиту 220 (переглянутий).  

Міжнародні стандарти управління якістю спрямовані на новий підхід до управління якістю в аудиторських компаніях. Звертаємо увагу аудиторів, що зазначені стандарти наберуть чинність у грудні 2022 року і будуть обов’язковими для усіх аудиторських фірм.

Запис заходу за посиланням:

https://cfrr.worldbank.org/news/joint-ifac-and-world-bank-event-raising-bar-quality-management-iaasbs-new-quality-management

Дякуємо організаторам за можливість  бути присутніми на заході та отримати актуальну інформацію щодо майбутнього професії.

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.