• uk
  • en
Архів старого сайту

IFRS Forum-2021 «Фокус на якісні послуги та соціальну відповідальність»

0

Запрошуємо аудиторів, керівників, фінансових менеджерів, головних бухгалтерів, внутрішніх та зовнішніх аудиторів та усіх фахівців, які відповідальні за складання та подання звітності, а також усіх хто займається контролем, ревізією та аудитом взяти участь в IFRS Forum – 2021: «Фокус на якісні послуги та соціальну відповідальність», організованому Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України спільно з Аудиторською палатою України.  

Мета Форуму: Привернути увагу усіх хто займається обліком, звітністю та аудитом до актуальних питань сьогодення: МСФЗ, МСА та інші міжнародні стандарти, складові професійності та соціальної відповідальності, а також обізнаність в ITтехнологіях.

У роботі форуму приймуть участь представники регуляторних установ, бізнесу, наукових кіл, професійних організацій та представники міжнародних організацій.

Ця подія є платформою для отримання актуальної інформації зазначеної теми, яка буде корисною у підготовці та оприлюдненні звітності для користувачів.

 

З програмою тематичних секцій можна ознайомитися за посиланням:

Програма заходу


Участь безкоштовна. Години фактичної участі у секційних обговореннях будуть зараховані в якості безперервного професійного навчання.

Реєстрація за посиланням обов’язкова.

Увага Конкурс! Оргкомітет запрошує до конкурсу на найкраще привітання з професійним святом «День Бухгалтера та Аудитора».

Вітаються: пісні, вірши, малюнки, кліпи, колективні та індивідуальні вітання (креативні, веселі, щирі, дружні, з любов’ю до професії).

Найкращі будуть оприлюднені 16.07.21 р. під час привітань та нагороджені призами.

Надсилати пропозиції на ел. адресу: ufpaa2020@ukr.net до 12.07.21 р. (до 18:00)

 

Share.

About Author

Comments are closed.