• uk
  • en
Архів старого сайту

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕС-ОГЛЯД ЗАСІДАННЯ РАДИ АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ, яке відбулось 23 вересня 2021 року

0

23 вересня 2021 року відбулось чергове засідання Ради Аудиторської палати України, у якому безпосередньо взяли участь 8 членів Ради Аудиторської палати України, а саме: Каменська Т. О. (Голова АПУ), Іщенко Н. І.,  Нефьодова Д.Ю., Редько К.О., Романюк М.В., Сушко Д.С., Церетелі Л. Г., Шульман М.К. Також участь у засіданні Ради Аудиторської палати України взяв член Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» Канцуров О.О. 

У ході засідання членами Ради Аудиторської палати України були розглянуті питання про поточний стан виконання доручень Ради Аудиторської палати України, наданих на попередніх засіданнях, прийняті відповідні рішення. 

Зокрема, членами Ради Аудиторської палати України був схвалений до публікації на сайті Аудиторської палати України підготовлений матеріал для  практикуючих аудиторів «Інформація для аудиторів щодо застосування професійних стандартів – які саме стандарти мають застосовуватися під час надання послуг», із яким можна ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: www.apu.com.ua/2020/01/17/розяснення-апу/.

За результатами розгляду питання по проведеним перевіркам з контролю якості аудиторських послуг, Радою Аудиторської палати України були прийняті відповідні рішення про проходження перевірки з контролю якості та затверджені звіти про результати перевірок з контролю якості аудиторських послуг суб’єктів аудиторської діяльності, а також заслухана інформація Комітету з контролю якості аудиторських послуг щодо відстеження виконання суб’єктами аудиторської діяльності обов’язкових до виконання рекомендацій.

Із зазначеними рішеннями Ради Аудиторської палати України можна  ознайомитися на офіційному вебсайті Аудиторської палати України у розділі «Рішення Ради АПУ» за посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/.

За поданням Комітету з контролю якості аудиторських послуг, Радою Аудиторської палати України було прийнято рішення про внесення змін до Плану-графіку проведення перевірок з контрою якості на 2021 рік, який буде оприлюднений на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після його погодження Державною установою «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю».

За результатами перевірок відомостей, зазначених у скаргах, що надійшли до Аудиторської палати України та за поданнями Комітету з контролю якості аудиторських послуг про застосування стягнення за результатами перевірок з контролю якості аудиторських послуг, Радою Аудиторської палати України були прийняті рішення про порушення дисциплінарних справ стосовно аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, розгляд яких призначено на 28  жовтня 2021 року. 

Також, на засіданні Ради Аудиторської палати України були заслухані, підготовлені Секретаріатом Аудиторської палати України, результати аналізу даних Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності на предмет неузгодженості інформації, оприлюдненої в Реєстрі аудиторами та суб’єктами аудиторської діяльності та вирішено передати зазначену інформацію до Комітету з контролю якості аудиторських послуг.

Упродовж засідання членами Ради Аудиторської палати України розглянуті інші питання. 

Зокрема, членами Ради Аудиторської палати України було затверджено план-графік веб-заходів Аудиторської палати України на жовтень 2021 року та  план роботи Науково-методичної Ради Аудиторської палати України на період з 01.09.2021 по 01.09.2022.

Також Радою Аудиторської палати України розглянуті питання щодо створення інформаційно-аналітичної системи «Реєстр аудиторів та САД» та щодо звітування аудиторів про проходження безперервного професійного навчання.

Крім того, на черговому засіданні Ради Аудиторської палати України були розглянуті звернення, що надійшли до Аудиторської палати України та погоджені відповіді на них, а також погоджено проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів у рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020».

При розгляді інформації про стан сплати членських внесків до Аудиторської палати України, членами Ради Аудиторської палати України зазначену інформацію прийнято до відома. Інформація про сплату членських внесків до Аудиторської палати України викладена на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за посиланням: https://www.apu.com.ua/2019/05/29/інформація-про-сплату-внесків/.

Інформуємо членів Аудиторської палати України, що витяг з результативної частини протоколу засідання Ради Аудиторської палати України буде оприлюднено на офіційному вебсайті Аудиторської палати України після оформлення протоколу відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України за посиланням: https://www.apu.com.ua/2018/10/04/рішення-ради-апу/. 

Секретаріат Аудиторської палати України 

24 вересня 2021 року

Share.

About Author

Comments are closed.