• uk
  • en
Архів старого сайту

Відбувся круглий стіл «Внутрішній аудит та можливість використання його результатів під час аудиту фінансової звітності» (08.10.2021)

0

8 жовтня 2021 року Аудиторською палатою України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Інститут внутрішніх аудиторів України» проведено круглий стіл на тему: «Внутрішній аудит та можливість використання його результатів під час аудиту фінансової звітності».

Захід, у якому взяли участь біля 300 аудиторів, відбувся у форматі веб-круглого столу з використанням платформи Zoom та тривав три години.

Спікерами круглого столу виступили:

–  Тетяна Каменська, Голова Аудиторської палати України, з доповіддю на тему: «Використання роботи внутрішніх аудиторів (МСА 610)»;

–  Тетяна Лебединець – Президент ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України», з доповідями на теми: «Міжнародні стандарти професійної практики внутрішнього аудиту. Стандарт 1312 – Зовнішні оцінки» та «Взаємодія внутрішнього і зовнішнього аудиту»;

–  Людмила Калінчук – Член Правління ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України», з доповіддю на тему: «Організація діяльності функції внутрішнього аудиту суб’єкта господарювання. Ризик-орієнтоване планування».

Щиро вдячні спікерам за надзвичайно змістовну та важливу інформацію, яку висвітлено у їхніх доповідях. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Захід проведено в межах Порядку безперервного професійного навчання аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.07.2020 № 400.

Інформуємо, що Секретаріатом Аудиторської палати України учасникам заходу на їх електронні адреси, зазначені в Реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, буде надіслано свідоцтво у форматі електронного документа, яке підтверджує проходження безперервного професійного навчання із зазначенням обсягу тривалості навчання відповідно до фактичної участі у заході.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитися за посиланням:
https://www.apu.com.ua/2021/03/10/презентаційні-матеріали/

Із записом веб-дискусії можна ознайомитись за посиланням:

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.