• uk
  • en
Архів старого сайту

Подання документів через «Електронний кабінет» аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності на сайті Аудиторської палати України

0

Шановні аудитори!

Секретаріат Аудиторської палати України повідомляє, що на офіційному вебсайті Аудиторської палати України працює «Електронний кабінет».
«Електронний кабінет» створено для забезпечення взаємодії аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності із Аудиторською палатою України через особистий кабінет, який являє собою  індивідуальну персоніфіковану вебсторінку користувача із можливістю подачі та отримання документів з використанням ЕЦП, наданого будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис».
Зокрема, за допомогою порталу «Електронний кабінет» є можливість подати відомості (зміни) до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності та інші документи.

Для використання зазначеного сервісу необхідно пройти реєстрацію по створенню особистого кабінету  на офіційному вебсайті Аудиторської палати України за таким посиланням: https://www.apu.com.ua/2021/02/19/електронний-кабінет/.

 

Секретаріат Аудиторської палати України

Share.

About Author

Comments are closed.